≡ MENU
Úvodní strana » O nás » Conmetall CZ

O nás

Conmetall je velkoobchodní společností se zaměřením na dílnu, stavbu, zahradu a sanitární techniku s celoevropským působením. Conmetall spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1993 jako dceřinná společnost německé firmy Conmetall GmbH se sídlem v Celle. Společnost Conmetall byla založena před více jak třiceti lety a za dobu svého působení získala celou řadu zákaznických ocenění za dodavatelské a servisní služby. Společnost Conmetall je od roku 1997 součástí koncernu WÜRTH jedné z nejvýznamnějších firem v oblasti nářadí nejen na evropském trhu, přinášejícím našim partnerům ještě zajímavější know-how a jistotu.

Naše společnost Conmetall je partnerem jak pro systémové dodávky řetězců typu hobbymarketů, food-řetězců s přidruženým sortimentem non-food, tak pro developery , koncové velkoodběratele i maloobchodní sítí nezávislých prodejen. Našim partnerům nabízíme nejen sortiment, ale zároveň komplexní prodejní prezentaci (regály, stojany a jiné prodejní pomůcky), plánovací a analytický servis a další služby, které přinesou našim partnerům nové možnosti pro získání konkurenční výhody nejen na lokálním, ale i regionálním trhu.

Náš sortiment tvoří ruční nemechanizované nářadí pro dílnu-stavbu-zahradu, spojovací materiál splňující evropské normy, tesařské, truhlářské i bednářské kování, zahradní příslušenství, zahradní a technické hadice, řetězy, lana a příslušenství, sanitární technika, dveřní kliky a dveřní kování a mnoho dalších položek. Každá z uvedených výrobkových řad je nabízena v několika kvalitativních a cenových úrovních od AKČNÍho zboží, přes HOBBY provedení až po PROFIplus variantu se zárukou až 15-ti let.

Centrální sklad v německém Celle eviduje po letošní reorganizaci přibližně 31.000 skladových položek, které jsou z 98% vždy okamžitě připraveny k expedici a rychlému dodání po celé Evropě. I díky dokonalému logistickému systému si Conmetall upevnil svou pozici na evropském trhu. Společnost Conmetall dnes operuje v rámci celé Evropy od Irska po Bulharsko, od Portugalska po Turecko.

Rozšířené produktové informace, včetně dalších informací o naší mateřské společnosti na webu Conmetall Meister DE.

Společnost Conmetall spol. s r.o. je součásti koncernu WURTH GROUP a dceřinou společností Conmetall Meister GmbH.

A kdo že jsme? Podívejte se na video.